Vasárnap itthon az Agráron vághatunk vissza

Frissítés: 2019-03-31 03:20:37

A férfi röplabda Extra Liga negyeddöntő első meccsén idegenben a hazaiak nagyon odapakolták magukat, s ennek az lett az eredménye, hogy a DEAC végül becsülettel küzdve, de csak néhol tudta megnehezíteni a kecskemétiek dolgát. A második meccsre vasárnap látogathatnak ki szurkolónik Debrecenben, amikor is 20.00 órától az Agráron kell megpróbálni egyenlíteni.

Férfi röplabda Extra Liga negyeddöntő 1. meccs
2019. márc. 29. Kecskemét

KRC - DEAC 3-0 (12, 17, 17)
STAT

KRC: Gacs 6, Deliu 5, Krupánszki 13, Szabó M. 7, Pesti 18, Sanchez 11. Csere: Deák (liberó). Vezetőedző: Dávid Zoltán.

DEAC: Ádám 1, Remete 3, Tóth A. 2, Budai 7, Kiss I. 4, Hubicska 10. Csere: Mészáros Z. (liberó), Veres 3. Vezetőedző: Fodor Antal.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:1, 16:5, 21:10. II. játszma: 8:4, 16:7, 21:13. III. játszma: 8:3, 16:8, 21:15.

Ez a Kecskemét meccse volt, s a nem teljes kerettel játszó debreceniek így a második találkozóban bízhatnak, hogy akkor jobban kijön a lépés a számunkra.

Amennyiben a mieink nyernek idehaza, lesz egy harmadik mérkőzés is kedden, Kecskeméten. Ha kikapunk, a Kecskemét lép a négyes döntőbe, s mi a 6. helyről folytatjuk a helyekért zajló csatákat.

Fotó: Papp Attila (archív)